Dla Firm

Jeśli zależy Ci na efektywności i wydajności Twoich pracowników,  chcesz podziękować  za dobrze wykonaną pracę, zafunduj swoim pracownikom pakiet zabiegów relaksacyjnych i leczniczych. Wypoczęty, zrelaksowany i pełen energii pracownik to wizytówka w oczach Twoich klientów i kontrahentów. Pamiętając o tym , że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, zadbaj aby Twoja załoga była na to gotowa.

Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, warto więc zadbać o naszą wizytówkę czyli naszą załogę, wypoczęty, pełen energii zespół zawsze gotowy do starań o rozwój firmy.

Twoja dbałość o zdrowie własnego zespołu przyczynia się przede wszystkim do wzrostu zadowolenia wśród pracowników, zwiększa jakość i  wydajność ich pracy, co w efekcie przekłada się na wymierne korzyści finansowo- ekonomiczne firmy, tworzy pozytywny wizerunek firmy na rynku pracy, co ułatwia pozyskiwanie nowych, wykwalifikowanych pracowników, a także jest sposobem generowania oszczędności, ponieważ inwestycja w zdrowie pracowników w ramach profilaktyki prozdrowotnej zmniejsza absencje chorobowe wśród nich.

W trosce o zdrowie i energię Twoich pracowników oferujemy karnety na zabiegi relaksacyjne i lecznicze.  To indywidualna praca z pacjentem, edukacja i profilaktyka. Karnety mogą być formą świadczenia z tytułu Funduszu Socjalnego czy też prezentu dla pracowników.

Karnetem na profesjonalne usługi fizjoterapeutyczne można obdarować także kogoś, kogo względy chcemy pozyskać. Może to być prezent dla stałego klienta firmy lub partnera w interesach.

Możliwość negocjacji indywidualnych warunków świadczenia usług przez Manual - Med. Więcej informacji pod nr tel. 605-766-929